1 Kasım 2020 Pazar

Telegram

 


Telegram Desktop 1.7.14, Telegram LLC'nin Windows, Mac ve Linux için popüler masaüstü sürümünün adıdır. Artık Windows işletim sistemindeki tüm Telegram messenger özelliklerini kullanabilirsiniz. Dolayısıyla, Android iOS ve Windows için popüler bir telgraf yazılımı bağlantısı değil; artık masaüstü cihazlarda en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Telegram Desktop 1.7.14 Free Download, tek bir telgraf hesabını aynı anda birden fazla platformda kullanmanıza olanak tanıyan, gelen ve giden mesajların tüm içeriğini ve geçmişini saklamanıza olanak tanıyan güçlü, yüksek hızlı bir iletişim aracıdır. Download Telegram Desktop 1.7.14'te arkadaşlarınıza metin, video, video vb. Gönderebilir ve ayrıca ZIP, PDF, DOC ve benzeri çeşitli formatları paylaşabilirsiniz.

Telgrafın 200 üyesini oluşturun ve işler ve eğitim konuları hakkında grup tartışmasına katılın. Bu arada, bazı yerli üreticiler, en popülerleri Soroush, Ita, Chat, IGP, Yes vb. Olmak üzere çeşitli İngilizce haberciler sunmaya başladı.

Diğer iletişim araçlarının aksine, Telegram Desktop 1.7, karmaşık algoritmalarla şifrelenmiş, yüksek güvenlikli bulut tabanlı bir hizmettir; ikincil cihazlarda telgraf hesabınızı, birincil cihazdaki tüm gelen ve giden mesajları gösterecek şekilde kurarsınız. Yeni bir cihaz olacaksın! Bulut hizmeti, gönderilen ve alınan tüm içeriğinizi cihazlar arasında ve dünyanın herhangi bir yerine getirmenize olanak tanır.

Telegram Masaüstü 1.7.14 için Özellikler

  • - Telegram ile masaüstü görünümünde çalışmak için çok kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
  • Masaüstü telgrafındaki tüm telgraf uygulama özellikleri için tam destek.
  • Multimedya içeriğini, PDF belgelerini vb. Hızlı bir şekilde paylaşmak için Sürükle ve Bırak özelliğini kullanma yeteneği.
  • Hesap korsanlığını önlemek için çok güçlü güvenlik özelliklerine sahiptir.
  • Bilgilerinizi kalıcı olarak saklamak için bulut hizmeti desteği.
  • Olası hataları düzeltmek için yüksek hızlı ve hızlı güncellemeler.
  • Kanal Eklendi - Mesajları sınırsız sayıda izleyiciye yaymanın güçlü ve yeni bir yolu.